Chci oddlužit

Často kladené dotazy (FAQ)

Jak se oddlužit?

Oddlužení je možné pouze v pěti krocích na webu Zdluhu.cz. Společnost je na vaší straně a nabízí vám návrh na oddlužení z pohodlí vašeho domova již do 2 dnů. Podmínky oddlužení najdete v naší zóně po vyplnění údajů na hlavní stránce. Pomáháme lidem v celé České republice. Nemusíte tak složitě hledat například Oddlužení Brno, oddlužení Ostrava, oddlužení Praha nebo oddlužení Plzeň. Provádíme oddlužení fyzické osoby, oddlužení OSVČ nebo oddlužení manželů.

Co je to insolvence?

Insolvence je proces, který pomáhá vypořádat se s dluhy. Jeho základem je insolvenční zákon. Hlavní myšlenkou insolvence, které se někdy také říká osobní bankrot, je odpuštění části dluhu dlužníkovi po tom, co splatí určité procento z celkového dluhu. Cílem je zvolit způsob, který bude v danou chvíli nejlepší a pomůže dlužníkovi dostat se z tíživé situace.

K čemu slouží insolvenční rejstřík?

Insolvenční rejstřík je jednoduše řečeno přehled osob, které mají problémy se svým finančním zabezpečením nebo například potřebují oddlužit. Jsou v něm informace o všech probíhajících i ukončených insolvenčních řízeních. Slouží k jednoduchému a přehlednému vyhledávání fyzických i právnických osob, kteří mají insolvenční minulost nebo jsou v insolvenci v daný okamžik.

Co je konsolidace?

Konsolidace nebo také konsolidace půjček je stručně řečeno pomoc s oddlužením neboli sloučení více půjček do jedné. Často je konsolidace používána ke snížení splátek na úkor délky splácení, která se naopak prodlouží. Dlužník však splácí dluh po menších dílech a dojde k jednoduššímu oddlužení. Konsolidace bez registrace je velmi žádanou službou. Neváhejte nás kontaktovat a pomůžeme vám problém vyřešit. Uskutečnit lze i konsolidace pro problémové klienty.

Jak funguje oddlužení?

Oddlužení má v dnešní době několik řešení. Nejjednodušší způsob nabízí web Zdluhu.cz, který vás oddluží do 48 hodin od dodání vašich dokumentů. Poté vám již nehrozí žádná dluhová rizika. To znamená, že od této chvíle již nemůže dojít k insolvenci majetku.