Chci oddlužit

6 tipů, jak se zbavit dluhů

Přemýšlíte, jak se zbavit dluhů? Máte pocit, že se dostáváte do tíživé situace a nestíháte splácet své závazky, složenky a výdaje? Zde je 7 tipů, jak se dluhů zbavit a stát se finančně nezávislým.

1. Neberte si další půjčky na splácení dluhů

Pravidlo číslo jedna. Splácet půjčku půjčkou je nejhorší varianta, ke které se můžete uchýlit. Pokud máte problém se splácením svých závazků, obraťte se na profesionály, optimalizujte své splátky a snažte se půjčky konsolidovat (sloučit).

foto1

2. Obraťte se na profesionální pomoc

Vyhledejte profesionály v oboru, kteří stojí na vaší straně. Vyhněte se lichvářům a pochybným agenturám, které z vás chtějí vytáhnout jen další peníze a přiživit se na vás. Zdluhu.cz vám nabízí ověřenou, profesionální a diskrétní pomoc s vaší tíživou situací. Tisíce oddlužených klientů mluví za vše.

3. Nečekané peníze navíc použijte vždy na splacení dluhů

Zdědili jste peníze či majetek? Prodali jste auto, motorku nebo cokoliv dalšího? Tyto peníze vám mohou opravdu pomoc! Je těžké zbavit se hotovosti a pustit ji do splátek, avšak vaše budoucí já vám opravdu poděkuje. Pokud například nyní splatíte z dluhu 60 000 korun naráz, tak to při splátce 3 000 Kč měsíčně znamená 20 měsíců k dobru. O necelé 2 roky si zkrátíte svoje splátkové povinnosti.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám+420 735 171 666
+420 222 759 759

Chcete se oddlužit?

Neváhejte nám napsat

foto_hostashova

4. Zbavte se nepotřebných věcí

Skříň po dědečkovi na půdě. Hodinky, které nenosíte. Elektronika, kterou nepoužíváte. Obrazy, které vám leží ve sklepě. Boty, které jste si koupili a nejsou vám.
Ke všem těmto věcem máte jistě pevné pouto. Mohou vám však přilepšit ve vaší finanční situaci. V dnešní době lze věci pohodlně nabídnout na internetu. Stačí věci nafotit, přidat k nim cenu a čekat na zájemce. U dražších předmětů a věcí doporučujeme odbornou pomoc s naceněním. Hodinky po dědečkovi nebo jídelní servis po vašich rodičích mohou mít mnohem větší hodnotu, než si myslíte.
Pokud si s umístěním na bazary a prodejní místa nevíte rady, poproste někoho, kdo si s technologiemi rozumí. Zkuste děti, vnoučata nebo kolegu v práci.

foto4

5. Jako první splácejte dluhy s vyšším úrokem

V drtivé většině případů je to nejlepší varianta. Tzv. lavinová metoda zaručí, že zaplatíte velmi málo na úrocích. Nevýhodou může být zdlouhavý proces. Po matematické stránce to však dává zaručeně největší smysl. Více si přečtěte na webu Rozbité prasátko, kde jsou popsány všechny metody splácení dluhů. Odkaz najdete ZDE.

6. Zkuste najít práci navíc jako brigádu

I pár tisíc navíc se vždy hodí. V dnešní době si můžete najít buď práci z domova, nebo brigádu tzv. v terénu. Rozvoz pizzy, taxislužba, noční skladník a tak dále. Veškeré tyto prostředky pak investujte do splácení dluhů. Velmi vám to pomůže s celkovým splacením a budete mít více peněz na své koníčky, zábavu nebo spoření důchodu.

foto6